WAŻNA INFORMACJA DLA POSIADACZY KART PŁATNICZYCH

Dodano 2015-02-05 08:23:55

Szanowni Państwo!!

 

       W związku z wprowadzeniem rekomendacji KNF w kwestii bezpieczeństwa transakcji internetowych
z dniem 1 luty 2015r. każdy Klient, który będzie chciał dokonać płatności za pomoca karty płatniczej
w Internecie powinien:


1. ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Obsługa Klienta Banku BPS SA +48 86 215 50 00 lub bezpośrednio w Banku Społdzielczym w Mielcu.

 

2. aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu katowym www.kartosfera.pl

W tym celu niezbędne jest podanie w Banku Społdzielczym w Mielcu aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się na portalu kartowym.

 

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym należy:

1. wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl

2. podać numer PESEL

3. wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym. Portal kartowy będzie dostepny od 01.02.2015 r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

1. aktywować zabezpieczenie 3D Secure,

2. zmienić kod PIN,

3. zastrzegać kartę

 

Wyjaśnienie pojęć:

Hasło 3D Secure - przesyłane - w postaci wiadomości tekstowej SMS na wskazany przez Użytkownika karty numer telefonu komórkowego - jednorazowe hasło służące do identyfikacji Posiadacza/Użytkownika karty i akceptacji jego dyspozycji w ramach potwierdzenia transakcji internetowych z wykorzystaniem zabezpieczenia 3D Secure.

Portal Kartowy - www.kartosfera.pl system umożliwiający dostęp zarejestrowanemu Posiadaczowi rachunku/Użytkownikowi karty do wybranych usług i funkcjonalności dotyczących kart za pomocą sieci Internet i przeglądarki internetowej.

Aktualności

Boże Narodzenie 2018

..... więcej ›

Mapka dojazdu

więcej ›